15.02. – 19.02.2021  JARNÍ PRÁZDNINY

UŽIJTE SI ZIMNÍ RADOVÁNKY A DÁVEJTE NA SEBE POZOR! 😉


12.02.2021

Masopustní veselí v ZŠS


08. – 12.02.2021

SRDÍČKOVÝ TÝDEN

Radosti, lásky a pocitu štěstí není nikdy dost. Zejména v současné době. A navíc když se blíží Den zamilovaných. Proto jsme se i my v naší škole zapojili do projektu Srdíčkový týden, jehož myšlenkou je radost z tvoření pro všechny, kteří si zaslouží naši lásku a poděkování. Kreslili a vyráběli jsme srdíčka pro maminky, babičky, učitelky a další lidi, které mají děti rádi a na kterých jim záleží. Všechny tvoření moc bavilo a výsledky? … Posuďte sami, jsou úžasné…


11.02.2021

ONLINE ANGLICKY

Včera proběhla naše první online hodina anglického jazyka s naší partnerskou školou na Ukrajině. Pro žáky to byla první zkušenost, jak vyzkoušet své jazykové znalosti naživo. Dozvěděli jsme se nejenom základní údaje o našich spolužácích, ale i tom jaké mají teď počasí či jak to v současné situaci vypadá u nich ve škole. Určitě to nebylo naše poslední spojení s cizinou a už teď se těšíme na další společnou akci.

11.02.2021

Den objímání stromů

V současné době nám všem chybí objetí, a proto jsme na naší škole uskutečnili Den objetí stromů. Pro tuto akci byla vytvořena FB skupina, kde nám lidé mohou zasílat fotografie. Připojili se k nám žáci na Ukrajině, Estonsku, Americe, naši hasiči a fotografie i nadále přibývají.
Následně ze zaslaných fotografií vytvoříme strom přání se vzkazy pro babičky a dědečky žijící v domově s pečovatelskou službou. Akci jsme se rozhodli prodloužit do konce února a prosím, pokud půjdete do přírody pošlete nám váš strom.
Děkujeme.

10.02.2021

Máme rádi sníh ❄️⛄️🌨🏂🗻

V hodině tělesné výchovy jsme využili nové sněhové nadílky. Bobování a stavění iglú nás bavilo. Těšíme se, že sníh ještě vydrží a my si opět užijeme her na sněhu.
😄žáci I. třídy

 08.02.2021

Pomáháme ptáčkům v zimě

Učíme se o přírodě a o péči o zvířata v zimě. A protože letos byla zima opravdu velká, vše zapadalo sněhem a ptáčkové by neměli co jíst, rozhodli jsme s pro ně sestavit krmítko, do kterého budeme sypat slunečnice, zrní a další dobroty, které mají ptáčci rádi. Na jaře nám to určitě oplatí svým zpěvem.
žáci ZŠS

07.02.2021

Den s Harry Potterem ve IV.C

Žáci si již ráno vykouzlili hůlkou dobrou náladu na celý den. Ke svačině jsme společně uvařili bylinkový lektvar pro naše zdraví. Ještě jsme si vyrobili Harryho brýle a vytvořili začarovaný barevný obrázek. Celý den byl super.

02.02.2021

Harry Potter den na školách 20/21 – „hrdě“ jsme se připojili

Pro žáky byl za tímto účelem vytvořen v „teamsech“ tým Harry Potter Den, kde budou našli zadání s kvízem. Termín vyplnění do pátka 5.2. Po vyplnění žáky bude vyhlášena nejlepší kouzelnická třída v rámci školy v pondělí 8.2.

01.02.2021

ZAČÍNÁ DRUHÉ POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021