10.09.2021

Učení v přírodě IV.A a V.B

Krásné počasí nám přálo a tak jsme celé dopoledne strávili v přírodě. Prošli jsme si Naučnou stezku údolím Hartského potoka a poté jsme v lese plnili různé úkoly, jedním z nich bylo ,,sáhni“ si bosou nohou na mech. Pro některé z nás to byla premiéra a byli jsme překvapení, jak je mech krásně měkký. Učení na čerstvém vzduchu jsme si moc užili a nabrali tak sílu na nový školní rok.


08.092021

PRVNÍ PLAVÁNÍ V HOŘICÍCH

Žáci 3. a 5. ročníku zahájili kurz plavání v Hořicích. Po počátečních rozpacích a seznámení s pravidly bezpečného chování se pustili do plnění úkolů ve vodě. Všichni výborně spolupracovali a snažili se ze všech sil. Tak za týden zas.
07.09.2021

ZOO – I., IV.B


V.B a bábovka

Byl by hřích nevyzkoušet, jak se peče v naší nové kuchyňce. Bylo to pro naši třídu překvapení a tak jsme nejdřív museli rozluštit jakou vlastně dobrotu si upečeme. Po složení obrázku už se nám sbíhaly sliny a nemohli jsme se dočkat až bude BÁBOVKA na světě. Povedla se na výbornou, no posuďte sami.    

06.09.2021

SAFARI PARK – ZOO – DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

Na začátku školního roku jsme prožili krásné dopoledne v zoologické zahradě. Počasí nám přálo, výběhy byly plné zvířat, nechyběla dobrá nálada ani občerstvení ve formě nanuku. Nejvíce času jsme strávili na novém mostě, odkud jsme pozorovali život u vody, včetně odpočívajících hrochů. Díky QR kódům u výběhů jsme se dozvěděli spoustu nových poznatků o životě afrických zvířat,

Určitě se sem zase brzy vrátíme.

žáci PRŠ I.A


03.09.2021

ZOO – I.C PRŠ, IV.A, V.B, VI., VIII. 


02.09.2021

ŠKOLNÍ PROJEKT NA ZÁŘÍ – „ŠKOLA A JÁ“


01.09.2021

ZAHÁJEN ŠKOLNÍ ROK 2021/2022