Online prohlídka školy. Seznámení s prostředím ZŠ, kde se vzdělávají žáci se speciálními vzdělávacími potřebami.
V krátkém videomedailonku se můžete seznámit s děním v naší škole.

Online prohlídka školy. Seznámení s prostředím SŠ, kde se vzdělávají žáci se speciálními vzdělávacími potřebami.
V krátkém videomedailonku se můžete seznámit s děním v naší škole.

Online prohlídka školy. Seznámení s prostředím ZŠ a SŠ, kde se vzdělávají žáci se speciálními vzdělávacími potřebami.
V krátkém videomedailonku si můžete prohlédnout prostory naší školy.

V krátkém videonávodu, který vznikl  v prostředí vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, se můžete inspirovat k výrobě papírového draka.

V krátkém videonávodu, který vznikl  v prostředí vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, se můžete naučit vázat kravatu.

V krátkém videonávodu, který vznikl  v prostředí vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, si můžete ušít roušku.

V krátkém videu, které vzniklo  v prostředí vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, se můžete inspirovat, jak se podílet na záchraně naší planety.

Další videa:

• KLAPKA POPRVÉ – UČÍM SE BÝT REPORTÉREM – „KDO JE EDA“

Proč si nezkusit toto zajímavé povolání i u nás ve škole? Po tomto nápadu si mohli odvážní žáci v hodině badatelského kroužku vyzkoušet, že sdělit publiku nějaké zprávy, nemusí být úplně jednoduché. Podívejte se na výsledek prvního krátkého videa „KDO JE EDA“, který vytvořili sami žáci. Dozvíte se odpověď, kdo ten Eda je a možná si to budete chtít také vyzkoušet. Těšíme se na vás a pokud vás napadne nějaký námět, budeme rádi.

Vaši mladí reportéři