21.09.2022

Exkurze AGISS PRAKTIK MÓDA

Opět po roce jsme navštívili firmu AGISS, kde nám paní majitelka Ing. Martina Cermanová ochotně poradila, jak se obléci na slavnostní událost. Vyzkoušeli jsme společenská i volnočasová saka, kalhoty, kravaty a povídali si o módních doplňcích.
Exkurse byla krásná a poučná.
 Zavítejte do AGISS PRAKTIK MÓDY i vy, čeká tam na Vás milá profesionální obsluha, která se vším poradí.
Děkujeme třída I.SB PRŠ, Mgr. Lucie Macková, tř. uč.

14.09.2022

EXPOZICE TEXTILNÍHO TISKU

Třída I.SB navštívila Textilní muzeum v rámci výuky drobné údržby domácnosti.

MCK


12.09.2022

PRŠ I.SA V ZOO

Hned co jsme se ve škole seznámili a trochu se „rozkoukali“, vydali jsme se do Safari parku ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Někteří z nás úplně poprvé. Naše první kroky mířily k novému pavilonu plameňáků a tučňáků. Prošli jsme také Ptačí svět a prohlédli si Galerii Zdeňka Buriana – učíme se o vývoji života na Zemi. Nemohli jsme zapomenout ani na kamarádské kozy kamerunské, které si můžete přímo v jejich ohradě poladit a nakrmit. Velkým zážitkem bylo setkání s orangutanem.

žáci I.SA


09.09.2022

Naučná stezka Hartský potok – ZŠS

Na začátku měsíce září jsme se vydali na naučnou stezku Hartského potoka. Při cestě přírodou jsme se na informačních tabulích hravou formou seznámili se zajímavostmi o hospodářské a ekologické funkci lesa o stromech, lesních zvířatech, rostlinách a pozorovali kukátky páčky. Je škoda, že některá zastavení jsou již poškozená a nemají kukátka. Na konci celá trasy jsme si ještě zasportovali.


01.09.2022

Ve čtvrtek 1. září 2022 v 8.00 hod. začíná vyučování v novém školním roce 2022/2023.